Як створити проект даху

На етапі проектування власного будинку або заміського котеджу слід подбати про форму даху, так як саме дах – це одна з найважливіших ділянок будинку. Форма майбутньої покрівлі повинна бути відповідна до уподобань, потреб і можливостей своїх домовласників, а також відповідати реальному розміру ділянки, на якій ведеться забудова.

Черепиця.com.uaСтворюючи проект будинку, обрану покрівлю в обов’язковому порядку потрібно приміряти на будівельну ділянку, щоб уникнути ситуації, коли придбані покрівельні рішення не підлягатимуть реалізації через деякі фактори і причини. Виходячи з цього, перше що потрібно виконати – це подивитися діючі правила забудови і впорядкування місцевості для будівництва нового будинку. Такі приписи визначать максимально допустимі розміри висоти конька, форми даху і т.д. Вибравши будь-який проект, переконайтеся в тому, що жодна деталь в ньому не буде суперечити стандартам забудови, благоустрою і його допустять до реалізації в даній місцевості.
Слід мати на увазі, що закони, які регулюють будівельні роботи нерухомості, час від часу змінюються, і потрібно відстежувати ці доповнення. Якщо Ви задумали будівництво будинку за індивідуальним проектом, всі свої вимоги і побажання викладіть архітекторові – всі нюанси щодо покрівлі, її форми та покрівельних матеріалів і т.д.
Природно, готовий типовий проект враховує вже всі подібні нюанси. Основний момент, який потрібно взяти до уваги, плануючи будівництво будинку – це вибір форми покрівлі, вона може бути плоска або скатна. Для будинку, де буде проживати одна сім’я, скатні дахи вважаються оптимальним варіантом. Вона буде виглядати ефектно, а також завдяки мансардному приміщенню збільшиться корисна площа в будинку. Вибираючи форму даху, зверніть особливу увагу на вид покрівельного матеріалу, візьміть до уваги поради архітектора.
Черепиця.com.uaНавіть якщо Ви остаточно вирішили, що покрівля будинку у Вас буде скатна, ще занадто рано поставити крапку в пошуку рішення. Мода часто змінюється на різні форми покрівель, але є класичні моделі, які споруджуються в формі одно, двох, чотирьох-схилих, вальмових, шатрових та інших видів дахів. На них можуть бути присутніми декоративні і функціональні елементи, різні башточки і т.п. Від того як буде розташована будівля, буде залежати і форма покрівлі. Наприклад, якщо горище планується обладнати під житловий простір, то знадобиться встановити мансардні вікна.
Дахові вікна сьогодні виконують багато функцій: крім забезпечення денного світла в мансардні приміщення, вони мають декоративні властивості. Їх можна розмістити в люкарн (в перекладі з лат. світильник) – забудова на покрівлі, яка захищає вертикальні вікна і оформлена декоративним чином. Такий термін часто використовують як синонім для невеликого вертикального мансардного вікна. Люкарна буває трикутної, прямокутної, аркової та в формі півсфери. Рама люкарни також дотримується відповідною формою.
Люкарни це ні що інше, як ефектні архітектурні деталі будинку, але спорудити її досить важко, тому її вартість більше ніж обійдеться монтаж звичайного вікна. Тут включені витрати для обробки декоративними фрагментами (лиштва, ліпне оздоблення і т.д.).
Цікавить більше – телефонуйте до нашого менеджера і ми Вам допоможемо в питанні вибору хорошого якісного покриття для Вашого майбутнього даху від кращих виробників з Європи.
, , , , ,
Черепиця.com.ua
Де придбати натуральну черепицю?
Черепиця.com.ua
Перекриваємо будинок натуральною черепицею

Схожі записи

Залишіть свій коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заполните поле
Заполните поле
Будь ласка, введіть правильний email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Меню