Огляд одного з найсучасніших у світі заводу з виробництва керамічної черепиціНещодавно в польському містечку Відзешево, що знаходиться  на кордоні з Німеччиною, відбулося грандіозне відкриття сучасного заводу по виготовленню керамічної черепиці німецької компанії Creaton.

Наша компанія є прямим партнером Creaton по реалізації черепиці вже багато років, тому нас було запрошено на екскурсію по новому заводі, де ми пройшли теоретичні та практичні курси по монтажу черепиці в Академії Creaton,  що знаходиться при заводі. В цій Академії проходять курси покрівельники з усієї Європи.

Огляд одного з найсучасніших у світі заводу з виробництва керамічної черепиціОгляд одного з найсучасніших у світі заводу з виробництва керамічної черепиці

Дане виробництво має багато цікавих особливостей, які використовуються при виробництві глиняної черепиці. Усі лінії та обладнання є роботизованими і у процесі виробництва черепиці залучається мінімальна кількість людей. Одна з особливостей даного виробництва полягає у тому, що фабрика збудована на кар‘єрі з запасами глини, яких вистачить більше як на сто років і на тому ж кар’єрі знаходяться природні запаси газу, які використовують при виготовленні черепиці. Природній газ власного видобування, який використовують для обпалювання черепиці у печі, є дешевшим від того газу, який закуповується на ринку, тому ціна на черепицю в результаті виходить краща як у конкурентів.

Огляд одного з найсучасніших у світі заводу з виробництва керамічної черепиціОгляд одного з найсучасніших у світі заводу з виробництва керамічної черепиціОгляд одного з найсучасніших у світі заводу з виробництва керамічної черепиці

Піч, у якій випалюється керамічна черепиця, теж особлива, її довжина 245 метрів і за розмірами вона посідає третє місце у світі, а у Європі вона аналогів немає. Неможливо не зауважити такі особливості у виробництві черепиці, як: безконтактне випалювання черепиці у спеціальних касетах, найдрібніше дисперсування глини по технології “KERALIS” , екстрасушка черепиці – у 20 раз швидше, ніж у конкурентів, та багато інших особливостей. Все це виводить матеріали на найвищий рівень якості. Щодня на заводі завантажують близько 70 вантажівок, які доставляють керамічну черепицю по всій Європі. Близько 30 відсотків усієї продукції, що тут виготовляється, транспортують до Німеччини.
Огляд одного з найсучасніших у світі заводу з виробництва керамічної черепиціОгляд одного з найсучасніших у світі заводу з виробництва керамічної черепиціВиробництво на цьому заводі має свій розвиток і за не цілих два роки в асортименті з’явились ще дві моделі керамічної черепиці, це Creaton Maxima, яка раніше виготовлялась тільки на заводі у Німеччині і новинка Creaton Simpla. Це великоформатна черепиця плоскої форми, якої раніше в асортименті компанії Creaton не було.
Взагалі керамічну черепицю компанія Creaton виготовляє на 12 заводах, десять з яких знаходяться у Німеччині, один у Польщі та один в Угорщині.
Всі моделі черепиці, яких налічується більше 30-и в 254-ох комбінаціях кольорів, можна придбати у нашій компанії.

Залишіть свій коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заполните поле
Заполните поле
Будь ласка, введіть правильний email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Меню