Натуральний сланець для покрівлі будинку

В наш час, при величезній різноманітності типів покрівельного покриття, що представлені на ринку України, можна зустріти і досить ексклюзивні рішення, до них відноситься натуральний сланець.

Черепиця.com.uaПокрівельні сланці – це природний матеріал, відомий людству протягом тисячі років. Але як покрівельне покриття, сланці почали використовуватись відносно не давно, тільки пару сотень років назад. Сланцева покрівля набула особливої ​​популярності в Німеччині, хоча й дахи з натурального сланцю зустрічаються по усій території континенту. Причиною цього служить розташування родовищ сланців – більшість з них розташовані в центральній частині Європи.
Покрівельні сланці – дуже естетичні і функціональні матеріали, що мають безліч переваг. Сланець для покрівлі не піддається термічній обробці як керамічна черепиця, за рахунок цього енерговитрати при його виробництві не настільки високі. Обробляють покрівельний сланець ручним способом, механічно, що позитивно відображається на якісних і естетичних властивостях матеріалу.
У світі присутні декілька заводів по виробництву покрівельних сланців, які можуть на професійному рівні і в той же час естетично обробити цей специфічний матеріал. Тому натуральні покрівельні сланці відносять до групи ексклюзивної і навіть елітної покрівельної продукції. Натуральний сланець має масу шанувальників, і це зовсім не дивує, адже використання сланцю в будівництві покрівлі, фасаду, будь-якого іншого конструкційного елемента допомагає досягти дійсно вражаючого естетичного ефекту.
Черепиця.com.uaПереваги покрівельних сланців
  • Естетичність – кожен з покритих покрівельним сланцем будинків є унікальним. Метод, за допомогою якого кріпляться сланцеві плитки, дозволяє створити з однієї і тієї ж сировини ексклюзивні надзвичайні візерунки на покрівлі будинку.
  • Економічність – ціна покрівельного сланцю спочатку досить висока, але це не заважає йому бути економним матеріалом – використавши покрівельний сланець, значно економляться кошти на “невживаному відході”. Якщо порівняти цей показник з будь-яким іншим покрівельним матеріалом, його значення буде нижче на 5-10%. Крім цього, сланець один з найбільш довговічних матеріалів для покрівлі, термін його служби на даху – більше 100 років.
Наприклад, в Німеччині деякі замки були покриті покрівельним сланцем більше ніж 200 років тому!
  • Природні якості – покрівельні натуральні сланці – це природні матеріали, “доброзичливі” до навколишнього середовища і атмосфери.
  • Вигідна розумна інвестиція – використавши сланець для покриття покрівлі будинку, Ви підвищуєте ціну самого об’єкта будівництва.
Якщо Ви вирішили купити покрівельний сланець слід звернути увагу на його якість. Компанія-постачальник повинна надати всі відповідні документи, які підтверджують сертифікат продукції, походження сланцю для покрівлі, гарантія якості, гарантійні зобов’язання щодо відповідності матеріалу європейським вимогам і стандартам якості.
, , , , , , ,
Черепиця.com.ua
Переваги черепичної покрівлі для власного будинку
Черепиця.com.ua
«Важкі міфи» про використання керамічної черепиці на даху

Схожі записи

Залишіть свій коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заполните поле
Заполните поле
Будь ласка, введіть правильний email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Меню