Натуральна керамічна черепиця. Наша команда

Наша компанія почала свою діяльність в 2003 році, а це уже 15 років. Нашим основним продуктом є керамічна та цементно-піщана черепиця, яку ми імпортуємо з європейських країн. Маючи прямі контракти з виробниками, налагоджену транспортну логістику та багаторічний досвід імпорту черепиці, пропонуємо нашим замовникам короткі терміни доставки та низькі ціни на натуральну черепицю, чим і відрізняємось від конкурентів. Вся черепиця, яку пропонує наша компанія, має високу якість і завозиться в Україну виключно офіційно, з усіма необхідними сертифікатами. На черепицю надається письмова (адресна) гарантія від виробника від 30 до 50 років в залежності від виду черепиці.
На сьогоднішній день пропонуємо керамічну та цементно-піщану черепицю десяти європейських виробників, які зарекомендували себе як виробники якісної продукції і на сьогоднішній день жоден з них не має рекламації чи гарантійної претензії в Україні. Майже кожен з цих виробників виробляє черепицю більше ста років й має велику популярність у Європі і недарма, адже більшість заводів розташовані в Німеччині, а там контроль якості на дуже високому рівні.
Керамічна черепиця виробляється як великими концернами, які мають десятки заводів в різних країнах, так і сімейними фабриками, які передаються  з покоління в покоління вже 200 років. Торгові марки керамічної черепиці, які ми пропонуємо це: CREATON (Німеччина), NELSKAMP (Німеччина), JACOBI (Німеччина), BRAAS (Німеччина), KORAMIC (Німеччина), S.ANSELMO (Італія), TONDACH (Австрія).
Цементно-піщану черепицю пропонуємо торгових марок EURONIT (Польща), BRAAS (Польща), LEIER (Австрія), ONDO (Україна).
Наявність великої кількості партнерів по всій Україні, яка з кожним роком тільки збільшується, дозволяє працювати, як одна велика мережа, пропонуючи нашим клієнтам високий сервіс обслуговування.
Наша команда
Наша команда
Наша команда
За період співпраці з виробниками натуральної черепиці, наша команда зарекомендувала себе, як надійного партнера. Ми були неодноразово запрошені на виставки та екскурсії по виробництву, пройшли навчальні курси по монтажу черепиці за кордоном, тому про керамічну чи цементно-піщану черепицю нам відомо усе, починаючи від заготівлі сировини до її монтажу на дах. Натуральна черепиця є основним покрівельним матеріалом в усіх європейських країнах через свою довговічність, шумоізоляцію та теплозберігаючі властивості. Великий вибір форм та кольорів черепиці дозволяє втілювати будь-які архітектурні побажання не тільки на даху, але і на фасаді будинків.
Звертаючись до нас, Ви отримаєте кваліфіковані поради по вибору черепиці, наші інженери точно прорахують необхідну кількість черепиці для Вашого проекту, порадимо, де можна економити, а де не слід , як спланувати доставку та розвантаження черепиці, а при потребі кваліфікована бригада виконає якісний монтаж з гарантією.
Наша команда
Наша команда
Наша команда
Меню